Alarm İzleme

ALARM İZLEME, HABER ALMA VE HABER VERME MERKEZİ
7/24 SAAT GÖZLEM

Haber alma merkezimiz; 7 gün 24 saat esasına göre kendisine bağlı olan müşterilere ait güvenlik panellerinin telefon hattı, GSM ve internet yardımı ile uzaktan elektronik ortamda izlenmesi prensibine göre çalışan, T.C İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair kanun maddeleri uyarınca yapılandırılmasını tamamlamış ve ANKARA Valiliğince 037 nolu Faaliyet İzin Belgesine istinaden hizmet vermektedir.

Alarm haber alma ve haber verme merkezimiz; Abone merkezinde kurulu olan alarm sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, sağlık gibi risk oluşturan alarm ve arızaları alarm sisteminin telefon hattı üzerinden merkezimizdeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

Fabrika, otel, ofis, mağaza, site veya site içindeki bir villa, apartman, daire … Hepimiz sevdiklerimizle birlikte huzur içinde yaşayabilmek ve kapımızı kilitleyip çıktığımızda konutumuzun güven içinde olduğundan emin olmak isteriz. HABER ALMA VE HABER VERME MERKEZİ geliştirmiş olduğu çözümlerle sizin ve aile bireylerinizin güvenliği için gereken tüm ihtiyaçlarınızı beklentilerinizin de ötesinde karşılar.

Ayrıca; otobüs firmalarının ve tır filo sahiplerine yönelik araç takip sistemi ile KADAK GÜVENLİK hizmetinizdedir.

galeri81
galeri82

ALARM İZLEME, HABER ALMA VE HABER VERME MERKEZİ
Her hangi bir alarm durumunda; en geç 10 saniye içerisinde merkezimize telefon hatıI, GSM, internet üzerinden gelen alarm sinyalleri, alarm haber alma merkezimize ulaşır. Operatör olaya müdahale eder ve gerekli yerlere bildirerek güvenlik güçlerinin olay mahalline yönlendirilmesini sağlar.
Bankalar, fabrikalar, kuyumcular, villalar, oteller, siteler, döviz büroları, mağazalar, çarşılar ve iş yerleri hizmet verdiğimiz alanlardır.

ALARM ÇEŞİTLERİ
SAĞLIK ALARMI,
YANGIN ALARMI,
SOYGUN ALARMI,
HIRSIZLIK ALARMI,
GAZ KAÇAĞI ALARMI,
SU BASKINI ALARMI,
TEHDİT ALARMI gibi bir çok standart veya özel alarm izlenebilmektedir.

Alarm Haber Alma İzleme Merkezimiz sistemde oluşabilecek her türlü teknik arıza, afet gibi durumlara karşı yedekleme üniteleri, UPS Cihazları yedek personeli ile ikinci bir merkezi devreye alabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır.

Aboneye bilgi ve raporlar periyodik olarak günlük, haftalık ya da aylık ulaştırılır.